Відповідальне зберігання

Для підприємств, діяльність яких пов’язана з матеріальними цінностями, потреба в організації зберігання товарів на складі вкрай важлива. Оренда складського приміщення – не єдиний «головний біль» компанії. Необхідно організувати розвантаження і завантаження продукції, придбати складське устаткування, встановити відеоспостереження й охоронну сигналізацію, найняти персонал. Ви можете передати всі ці процеси на ПМП «Вінтер».

ПМП «Вінтер» надає послугу відповідального зберігання в морозильній камері з температурним режимом -18С -20С. У нас Ви можете отримати повний комплекс складських послуг від 1-Ї палети з тарифікацією за добу. Ми забезпечимо збереження Вашої продукції та несемо повну відповідальність за підтримання всіх температурних і якісних показників.

Послуга відповідального зберігання включає в себе:

  • Ви можете замовити на місяць на нашому складі площу від 5 кв.м і вона буде у Вашому розпорядженні;
  • Палетне зберігання – Ви оплачуєте за палето-день.

Отримавши послугу відповідального зберігання ви будете сплачувати лише за ту площу, яку використовуєте. Ви не переплачуєте за оренду невикористаної площі, не сплачуєте комунальні платежі, Вам не потрібно купувати складське обладнання та наймати персонал.

У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Безкоштовна консультація