Про нас

Починаючи з 2001 року ПМП «Вінтер» є лідером з надання послуг оренди холодильних та морозильних складів (камер) у Волинській області.

Українське підприємство ПМП «Вінтер» надає послуги оренди холодильних та морозильних складів, послуги відповідального зберігання, оренди палетомісць, офісних приміщень та звичайних сухих складів. Наше підприємство використовує лише сучасні технології охолодження, що дозволяє здійснювати якісне зберігання Вашої продукції.  

 

Приміщення складського холодильного комплексу має розвинену інфраструктуру, зручні підізні шляхи для автомобільного транспорту та вигідне розташування у промисловій зоні міста Луцька. Наявна залізнична гілка.

 

Територія перебуває під цілодобовою охороною. Встановлено систему відеоспостереження, пожежна та охоронна сигналізації. Стоянка для автотранспорту з можливістю підзарядки автомобілів. На території складського холодильного комплексу  власна трансформаторна підстанція та дві незалежні лінії електропостачання.

 

Приміщення складського комплексу розділено на окремі склади (камери), що мають різні розміри та температури зберігання продуктів харчування. Загальна площа холодильних камер становить 4746 кв.м. Це 29 камер площею від 36 кв.м до 280 кв.м., що здаються оренду, і камера відповідального зберігання та оренди палетомісць  – 276 кв.м. Максимальна висота холодильних камер 5,7 м. Холодильні камери універсальні та підтримують температурний режим від +4С … до -20С.

 

Також нашим підприємством надаються різноманітні супутні складські послуги, у тому числі послуги розвантажувальної спецтехніки, здійснюється складський облік.

 

Для забезпечення безперебійної роботи нашого складського комплексу працює штат кваліфікованих працівників: інженер-енергетик, машиніст холодильних установок, електрик, слюсар-сантехнік, завскладом, водії навантажувачів, прибиральниці, двірники. 

 

Загальна площа офісних приміщень – 500 кв.м. Це сучасні офіси площею від 10 кв.м до 105 кв.м.. Ми можемо запропонувати оптимальний розмір офісу, який буде відповідати потребам Вашого бізнесу!

 

Якість зберігання харчових продуктів регулюється державою. ПМП «Вінтер» отримало сертифікат, яким посвідчується що система управління безпечністю харчових продуктів впроваджена та повністю функціонує у відповідності до ДСТУ ISO 22000:2019. 

Безкоштовна консультація