Оренда відокремленої камери

Пріоритетним напрямком діяльності ПМП «Вінтер» є: оренда холодильно-морозильних камер у місті Луцьк, вул.Лідавська, 1.

У нас зберігають: м’ясо, рибу, молочну продукцію,напівфабрикати, бакалею, ковбаси, консерви, овочі та фрукти.

Ми здаємо в оренду 29 окремих камер площею від  36 кв.м до 280 кв.м.. Висота камер від 3,0м до 5,7м. Температурний режим регульований та персоніфікований від -20С до +4С. Для кожної камери встановлено лічильники з метою окремого обліку електроенергії.

Приміщення холодильних камер змонтовані з сучасного енергозберігаючого матеріалу (сандвіч панелі), що дає можливість мінімалізувати затрати енергоресурсів та забезпечити заданий температурний режим в холодильній камері. Підприємство використовує новітнє та надійне холодильне обладнання від компанії «Біцер» (Німеччина), Альфалаваль (Італія), Фрескольд (Італія). На території складського холодильного комплексу  власна трансформаторна підстанція та дві незалежні лінії електропостачання.

Складське приміщення, де розміщено холодильні камери, має зручні навантажувальні рампи, обладнані доклевелерами. Надається повний комплекс послуг по завантаженню та розвантаженню вантажів. Наявна достатня кількість місця для маневрування вантажних автомобілів.

Облаштовано побутові приміщення для технічного персоналу. Стоянка для автотранспорту з можливістю підзарядки автомобілів. Ведеться постійне відеоспостереження та цілодобова охорона.

Безкоштовна консультація