Супутні вантажні послуги

Вантажно-розвантажувальні роботи на наших складах здійснюються справжніми професіоналами своєї справи! Наші фахівці знають всі тонкощі й нюанси поводження з різними видами вантажу. Для підтримання операційної діяльності наших клієнтів ми надаємо наступні послуги:
1) Розвантаження та розміщення товару на складі. Якщо товар отримано на піддонах, це здійснюється за допомогою механічних засобів, таких як автонавантажувач, гідравлічний підіймач рокла і т.п.. Якщо товар отримано не піддоними нормами (коробами або мішками насипом в контейнері), ми можемо запропонувати послугу розвантаження товару ручним способом. Ручний спосіб включає себе: розвантаження товару вручну, складування отриманого товару на піддонах, обмотка піддонів плівкою та розміщення їх на складі.
2) Інвентаризація товару, надання даних електронною поштою.
3) Підготовка товару до відвантаження, відвантаження товару піддоними нормами. Сортування та складування товару для відвантаження не піддонними нормами.
4) Регулярний контроль за товаром та оптимальними умовами зберігання.
Ми із задоволенням вирішимо всі Ваші питання, що пов’язані з організацією роботи складу, найманням кадрів, закупівлею складського обладнання.

Передача цих питань на нас дозволить Вам зосередитися на своєму розвитку!

 

Якщо Ви не орендуєте в нас приміщення, ми пропонуємо Вам послуги перевантаження товару (або перевантаження із зважуванням) з одного автомобіля в інший!!!

Безкоштовна консультація